Skip to content

Hakkımızda

Pilates Santa Maria

Hakkımızda

Sizlere bilimsel gelişmeler doğrultusunda spor yaptırmayı hedefleyen bir takımdır Santa Maria Pilates

Birçok alanda olduğu gibi, spor alanında da yeterli donanıma sahip olmadan bu işi yapabileceğini düşünenlere inat, Santa Maria Pilates tam anlamıyla eğitimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Eğitimde son olamaz düşüncesiyle de her türlü yenilik ve gelişmeyi kendi doğru ve olanakları çerçevesinde harmanlayarak uygulamalarına yansıtmaya devam etmektedir.

 

Santa Maria Pilates stüdyosunda, functional training, yoga, pilates, reformer pilates, suspension trx antrenmanları kişisek antrenörler eşilğinde uygulanır.

Santa Maria Pilates “Herkes için spor, herkes için sağlık” düşüncesinden hareketle, sizlerin daha kaliteli bir yaşama kavuşmasını hedeflemektedir.

Santa Maria Pilates “herkes için spor, herkes için sağlık” düşüncesinden hareketle, sizlerin daha kaliteli bir yaşama kavuşmasını hedeflemektedir.

Düzenli bir beslenme programı, düzenli fiziksel aktivite ve mümkün olduğunca stresten uzak olmak, kaliteli bir yaşamın anahtarıdır.

Herkes için spor, herkes için sağlık düşüncesi ile çıktığımız bu yolda, amacımız sizleri daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama hazırlamaktır. Düzenli beslenme, düzenli fiziksel aktivite ve stresten mümkün olduğunca uzak yaşamak kaliteli yaşamın anahtarıdır.

Hedeflerinize ulaşmak için harekete geçin.

Copyright © 2022 Pilates Santa Maria.